loading

راهکار جدید رونالدو برای مختومه شدن پرونده مالیاتی

کریستیانو رونالدو سرانجام پذیرفته است که برای حل و فصل قضیه فرار مالیاتی، با اداره مالیات و دادستانی همکاری کند.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی الاصل تیم رئال مادرید از طرف دادستانی مادرید به تخلف مالیاتی به مبلغ 14.7 میلیون یورو متهم شد.

او تابستان در دادگاه حاضر شد و به دفاع از خود پرداخت. رونالدو متهم شده است که 4 فقره فرار مالیاتی داشته ولی او در دادگاه تمام اتهاماتش را رد کرد.

Image result for ‫کریس رونالدو‬‎

پس از چند ماه، فوق ستاره پرتغالی از موضع خود عقب نشینی کرده و طبق ادعای ال موندو، ابتدا پیشنهاد داد تا با پرداخت 3.8 میلیون یورو، پرونده بسته شود اما دادستانی تقاضای 25.6 میلیون یورو کرده بود و درخواست رونالدو طبعا رد شد.

در دومین پیشنهاد، رونالدو حالا قصد پرداخت 14 میلیون یورو را دارد و باید دید مورد موافقت دادگاه قرار خواهد گرفت یا خیر. رونالدو با این اقدام جدید خود قصد دارد بدون دغدغه وارد جام جهانی شود و تمام تمرکزش تنها روی فوتبال باشد.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال جهان را جابه‌جا کند.

او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد.

رونالدو با حقوق سالیانه ۲۱ میلیون یورو پس از لیونل مسی و نیمار دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است و رقم قیدشده در قراردادی وی برای جدایی از رئال مادرید، ۱ میلیارد یورو می‌باشد. در حال حاضر، وی را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و برخی او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانند.

او فوتبالش را در نوجوانی در تیم آندورینها آغاز کرد. بعد از دو سال به ناسیونال پیوست و پس از آن، به باشگاه اسپورتینگ لیسبون ملحق شد. او در این تیم، نظر الکس فرگوسن سرمربی وقت منچستر یونایتد را به خود جلب کرد و در سال ۲۰۰۳ با قراردادی به ارزش ۱۳٫۲۴ میلیون پوند (۱۶ میلیون یورو) به منچستر یونایتد پیوست. او نخستین جامش در منچستر یونایتد را با قهرمانی در جام حذفی سال ۲۰۰۴ به دست آورد.

کلیدواژه:

نظرات

نام
ایمیل
شماره تماس
نظر

loading